קרדיולוגיה פולשנית

קטלוג מוצרים

שותפים עסקיים

בחברת Cardinal Health מעל ל 50,000 עובדים בכל העולם אשר נועדו לעזור בעולם הפארמה, המדיקל ומערכת הרפואה הכללית. כמו כן, עזרה בעולם הניתוחים האמבולטורים, המעבדות והרופאים כאשר הפוקוס הינו על הטיפול בחולים, הורדת עלויות תוך יצירת יעלות אל מול תועלת ללא פשרות בשיפור האיכות.
החברה Cardinal Health הינה פועלת בהצלחה ב 100 שנה האחרונות עם ניסיון ומומחיות במטרה אחת לייעל את המערכת הרפואית ללא פשרה באיכות הטיפול לחולים. הניסיון של החברה מוביל הלכה למעשה של פתרונות.

חברה עם היסטוריה משמעותית פורצת דרך בחדשנות וקליניקה. החברה Cordis הינה חברה מובילה בינלאומית בפיתוח וייצור טכנולוגיות בעולם הצנתורים הווסקולריים למעלה מ 50 שנה בטיפול של מילוני חולים. במהלך השנים, החברה יצרה לעצמה שם ומוניטין של קליניקה ומחקר, הדרכות ושירות ומורשת של חדשנות ואיכות ללא פשרות ביצירת מוצרים בעולם הצנתורים בקרדיולוגיה ואנדו ווסקולר.

החברה Medinol מחויבת לעולם המדע בתחום הקרדיולוגיה ההתערבותית. מעל 20 שנות ניסיון של מחקר, פיתוח וייצור תרמו להתפתחות איכות וביצועי מערכות הסטנטים של החברה. מעל 2 מיליון סטנטים מושתלים עד היום עם תוצאות יעילות ובטיחות מעולות. חברת Medinol הוקמה בישראל בשנת 1992 על ידי ד"ר יהודית ריכטר וד"ר יעקב ריכטר. החברה ממשיכה להוביל את עולם הצנתורים וקבלת המוניטין ברמה הבינלאומית לחדשנות, איכות ואמינות.

המכשירים ההמוסטטיים של QuikClot שונים מגזה כירורגית סטנדרטית. הם מפסיקים את הדימום בצורה מהירה יותר ויעילים יותר מגזות סטנדרטיות - והם בטוחים ואינטואיטיביים לא פחות לשימוש.

תחומי פעילות