כלי דם

שותפים עסקיים

בחברת Cardinal Health מעל ל 50,000 עובדים בכל העולם אשר נועדו לעזור בעולם הפארמה, המדיקל ומערכת הרפואה הכללית. כמו כן, עזרה בעולם הניתוחים האמבולטורים, המעבדות והרופאים כאשר הפוקוס הינו על הטיפול בחולים, הורדת עלויות תוך יצירת יעלות אל מול תועלת ללא פשרות בשיפור האיכות.
החברה Cardinal Health הינה פועלת בהצלחה ב 100 שנה האחרונות עם ניסיון ומומחיות במטרה אחת לייעל את המערכת הרפואית ללא פשרה באיכות הטיפול לחולים. הניסיון של החברה מוביל הלכה למעשה של פתרונות.

טכנולוגיות ומוצרים למניעת פקקת וורידים תסחיפית ועמוקה (DVT & VTE)

פקקת וורידים היא מצב ברפואה שבו נוצר קריש דם בורידים אשר יכולה להיות שטחית או בוורידים עמוקים.
קריש דם שנוצר ברגל ונסחף לריאות גורם מוות לכ- 1500 ישראלים בכל שנה, לפי החברה הישראלית לקרישת דם. פקקת וורידים תסחיפית היא השלישית בשכיחותה מבין מחלות הקרדיו-וסקולריות אחרי שבץ והתקף לב.  מחלה זו הינה המחלה המובילה למאושפזים בבתי החולים, כאשר ב- 60% מהמקרים בהם חולים המאושפזים בבתי החולים, המחלה מתרחשת בתוך 90 יום.

פקקת ורידים תסחיפית (VTE)  כוללת שני מצבים:

  • פקקת ורידים עמוקים (DVT – Deep Vein) Thrombosis)
  • תסחיף ריאתי (PE – Pulmonary Embolism)

חזון חברת Cardinal Health  בתחום פקקת הוורידים הינו מתן פתרונות למניעת מחלה זו על ידי מספר טכנולוגיות ומוצרים.

מערכת The Kendall SCD™ 700 Smart Compression:
זוהי מערכת עם טכנולוגיה ייחודית אשר יוצרת תזוזה של מערכת הדם ובכך מונעת מצב סטטי, הצטברויות והורדה בסיכון לפקקת וורידים תסחיפית

גרביים למניעת תסחיף- T.E.D.™ Anti-Embolism Stockings:
גרבי T.E.D למניעת תסחיפים הוכחו קלינית להורדת מקרי פקקת וורידים עמוקה (DVT) עד 50% ושיפור מהירות זרימה הדם ב 138%. כמו כן, טכנולוגיית הגרביים של T.E.D הוכחה קלינית במניעת נזקים של הוורידים כתוצאה מאשפוז ארוך או ניתוח.

תחומי פעילות